TELŠIŲ R. ŽARĖNŲ „MINIJOS“ PAGRINDINĖ MOKYKLA

herbas.png

Mokyklos darbo laikas

8.00-17.00 val.

Pamokų laikas:

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 10.00 - 10.45

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

Pedagoginių ir kitų darbuotojų sąrašas

Vardas, pavardė

Pareigos

Bagdonienė Teresė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

Artūras Gintautas

Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas

Bugvilienė Loreta

Pradinių klasių mokytoja – metodininkė, šokių mokytoja

Čirvinskienė Alma

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, geografijos vyr. mokytoja

Galkontienė Rita

Lietuvių kalbos vyr.  mokytoja

Ganienė Audronė

Biologijos vyr. mokytoja

Gaurylienė Rita

Anglų kalbos mokytoja, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė

Grajauskaitė Aušra

Anglų kalbos mokytoja

Jankauskas Vilmantas

Technologijų, žmogaus saugos, braižybos vyr. mokytojas, fizikos mokytojas

Jankauskienė Lilija

Vyr. socialinė pedagogė

Jokubauskienė Sigita

Mokytojo padėjėja, Bibliotekininkė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Jonkienė Irena

Rusų kalbos vyr. mokytoja

Kaziukonė Ligita

Dailės vyr. mokytoja

Lakačauskienė Diana

Muzikos vyr. mokytoja

Lokomskienė Jovita

Ikimokyklinio ugdymo grupės vyr . auklėtoja

Ložienė Danutė

Technologijų,  ekonomikos ir verslumo vyr. mokytoja

Lukošienė Jurgita

Vyr. logopedė

Mitkuvienė Stasė

Ikimokyklinio ugdymo grupės vyr. auklėtoja

Morkūnienė Rima

Chemijos mokytoja

Norvaišienė Lijana

Tikybos vyr. mokytoja

 

Direktorius

Šapalienė Ginta

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

Štramaitis Arvydas

Kūno kultūros mokytojas

Žvirzdinienė Birutė

Matematikos ir informacinių technologijų vyr. mokytoja

Administracija

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Telefonas

El. pašto adresas


1.

 

Direktorius

8 444 40553


Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

2.

Čirvinskienė Alma

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui


3.

 



4.

Jankauskienė Lilija

Vyr. soc. pedagogė


5.

Mitkuvienė Stasė

Vyr. grupės auklėtoja



6.

Lukošienė Jurgita

Logopedė



7.

Leinartaitė Jovita

Vyr. grupės auklėtoja


8. Gaurylienė Rita Priešmokyklinio ugdymo pedadogė
9. Jonkienė Irena Vyr. pailgintos dienos grupės auklėtoja
10. Ložienė Danutė Vyr. pailgintos dienos grupės auklėtoja

Aptarnaujantis personalas

Vardas, pavardė

Pareigos

Burbienė Antanina

Auklėtojo padėjėja

 

Raštinės vedėja

Etkevičius Antanas

Remonto darbininkas, kiemsargis

Gintvainis Antanas

Sargas

Gramalas Juozas

Budėtojas

Jankauskas Vilmantas

Sporto specialistas

Jankauskienė Lilija

Informacinių technologijų specialistas

Jokubauskienė Sigita

Mokytojo padėjėja

Jonkienė Irena

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

Laurinavičiūtė Simona

Valytoja

Liškienė Genovaitė

Valytoja – kiemsargė

Ložienė Danutė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja

Lukauskas Algirdas

Ūkvedys –vairuotojas

Lukauskas Gintaras

Sargas

Milašius Petras

Sargas

Rapalienė Zita

Valytoja

Pabijonavičienė Danutė

Rūbininkė

Virketienė Jadvyga

Valytoja

Žvirzdinienė Birutė

Informacinių technologijų specialistas